Dodavatelé

FULGUR

FULGURVe svítidlech FULGUR-OPPLE jsou používány moderní T5 zářivky, které se vyznačují vysokou svítivostí. Zářivková svítidla vyzařují světlo vždy ve třech pásmech současně, takže zajištují opravdu kvalitní nasvícení.Navíc se tato zářivková svítidla vyznačují moderním jednoduchým designem, velmi snadnou montáží a vysokou spolehlivostí. Více o tomto výrobci na stránce svítidla.

Stránky výrobce: www.fulgur.cz

EGLO

EGLODnes je firma EGLO jedním z nejúspěšnějších světových dodavatelů dekorativního osvětlení pro domácnosti. EGLO je mezinárodní společností – prostřednictvím poboček na pěti kontinentech a smluvních prodejců ve více jak 70 zemích světa může obchodovat jak lokálně, tak mezinárodně. Firma EGLO je blízko lidem – od zcela normálních po designově orientované. Také co se týká peněženky. Vždy však na vysoké kvalitativní úrovni.

Stránky výrobce: www.eglo.cz

WIRELI

Firma která vyrábí led osvětlení a led sestavy (led pásky). Poradíme Vám jak na LED sestavy snadno a rychle. Vše připravíme a vy jen spojíte konektory! K osvětlení Vám dodáme také hliníkové lišty, lineární čočky, spínače, senzory. Vyzkoušejte kompletní službu a budete spokojeni.

Stránky výrobce: www.wireli.cz

MASSIVE

massiveSpolečnost Massive nabízí kompletní sortiment osvětlovacích produktů s důrazem na požadavky zákazníka a na nové moderní trendy. Kolekce koupelnových svítidel, osvětlovací produkty navržené speciálně pro kuchyně, kolekce hravých a dětských svítidel, svítidla pro kanceláře a domácí pracovny. Nabízíme variace příslušenství LED svítidel pro vnitřní i venkovní prostory.

Stránky výrobce: www.massive.cz

PREZENT

Firma nabízí svítidla a osvětlení, úsporné žárovky i LED žárovky, dále klasické i moderní osvětlení, křišťálové lustry, designová svítidla, vitrážová svítidla a rustikální svítidla. Také osvětlení do koupelny, osvětlení kuchyňské linky, lustry a svítidla dětská i venkovní osvětlení. Osvětlení interiéru jako bodové osvětlení, stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojací lampy, zářivková svítidla, nouzové osvětlení, obrazová svítidla, senzorová svítidla, LED osvětlení a LED pásky.

PAULMANN

paulmannNěmecká firma nabízí široký sortiment osvětlení od moderních svítidel přes světelné systémy, zápustná svítidla, po příslušenství pro rodinné domy, byty, kanceláře … Silnou stránkou společnosti je také velká škála světelných zdrojů. Zaměřující se především na bodovky v různých typech svítidel, ale nejen na ně.

Stránky výrobce: www.paulmann-osvetleni.cz

TRIO

Německá firma nabízí širokému okruhu zákazníků svítidla v moderním i klasickém designu, soustředí se také na nové trendy v osvětlení – úsporná a LED svítidla. Vše v dostupných cenových relacích.

RENDL

KANLUX

Firma, která nabízí velké množství vestavěných bodovkových svítidel do podhledů, popř. zdí a nepřeberným množstvím žárovek a zářivek. Společnost Kanlux byla založena v roce 1999 pod původním názvem KANIA CZ jako společnost pro prodej svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu na českém trhu. V krátké době byla pro značku Kania a následně Kanlux vybudována velmi dobře fungující distribuční síť. Společnost se pak postupem času stala významným hráčem na českém i slovenském trhu, o čemž svědčí její neustále rostoucí obrat. Dnes Kanlux patří, při porovnání firem podobného profilu, k lídrům českého i slovenského trhu osvětlen.

Stránky výrobce: www.kanlux.cz

ABB

ABBFirma ABB poskytuje služby v oblasti automatizace průmyslových procesů a přenosu a rozvodu energií. Technologie umožňují zákazníkům ekologickým způsobem zvyšovat produktivitu výroby a efektivně využívat energii. Portfolio zahrnuje elektroinstalační materiál, přístroje NN i VN, rozváděče, transformátory, řídicí systémy, elektromotory, frekvenční měniče, instrumentaci a analytiku a dodávky robotizovaných pracovišť (svařování, lakování, paletizace), automatizovaných celků a s tím spojených služeb. Koncový zákazník tuto firmu může znát především jako předního výrobce vypínačů, zásuvek apod.

Stránky výrobce: www.abb.cz

LEGRAND

Kompletní řešení elektroinstalace: vypínače, zásuvky, vstupní systémy, domovní automatizace, kabelové lávky, parapetní žlaby, podlahové krabice, nouzové osvětlení, strukturovaná kabeláž, jističe, chrániče, rozváděče, transformátory, přípojnice

Stránky výrobce: www.legrand.cz

OSRAM

osramSvětový výrobce osvětlovací techniky. Prodáváme halogenové, signální i LED žárovky, kompaktní zářivky. Nabízíme výbojky, LED – systémy a zdroje, autožárovky, svítidla.

Stránky výrobce: www.osram.cz

GREENLUX

PHILIPS

HONSEL

GLOBO

Comments are closed.