Novinky

Comments are closed.

Produktová řada Oras Optima je doplněna ruční sprchou Smart Bidetta a Smart tlačítkem

Nová produktová řada Oras Optima je nyní doplněna novými chytrými výrobky. Oras s hrdostí představuje novou generaci ruční sprchy Smart Bidetta a Smart tlačítka. 

Nová umyvadlová baterie Oras Optima je nyní k dispozici s dálkově ovládanou ruční sprchou Smart Bidetta a Smart tlačítkem. Tato chytrá baterie je ideální volbou pro rodiny s malými dětmi a domácnosti seniorů nebo osoby se sníženou mobilitou.

Termostatická řídící jednotka umyvadlové baterie udržuje při používání ruční sprchy Smart Bidetta nebo Smart tlačítka požadovanou teplotu vody. Umyvadlovou baterii lze také normálně používat: páka Easy-Grip je příjemná na dotek a lze jí regulovat jak proud vody, tak její teplotu.

Jak jsme slíbili, baterie Oras Optima mají v sobě něco nového, něco chytrého, něco navíc – jsou více než jen pouhé baterie. Chytré vlastnosti činí používání těchto baterií jednodušším, bezpečnějším a ekologičtějším než dříve.

Nové baterie – snadno použitelné, ekologické a bezpečné. Obsahují chytré vlastnosti.
Oras Optima

[ Více ]

Multiplex Trio F a Rotaplex Trio F

Vanové soupravy Multiplex Trio F a Rotaplex Trio F od Viega umožňují zcela nový způsob naplnění vany vodou: zespodu. A to zcela nehlučně.

Zřetelné oddělení přítoku a odtoku vody

Ze začátku naplňování vytváří přítok vody fascinující hvězdici vodních paprsků. Jak Multiplex Trio F tak i Rotaplex Trio díky své nové konstrukci zaručují potřebnou míru hygieny: Přítok a odtok jsou od sebe zřetelně odděleny různými výškami (viz grafika níže). Pojistka zpětného toku, která je zde umístěná, zajišťuje čisté poměry a ještě zvyšuje bezpečnost podomítkového trubkového přerušovače, certifikovaného podle DVGW(reg.č. DW-6302BT0366), který je obsažen v rozsahu dodávky.

[ Více ]

Geberit Monolith – elegantní výměna staré toalety

Geberit vyvinul nový sanitární modul pro toalety, který je možné nainstalovat pouze za minimálních stavebních úprav. Montáž je jednoduchá a rychlá. Geberit Monolith dodá koupelně moderní vzhled díky tomu, že splachovací nádržka je skrytá za sklem. Vzhledem ke svým vlastnostem a elegantnímu designu je perfektní alternativou k toaletám s viditelnou splachovací nádržkou.

Monolith černý Monolith

[ Více ]