Novinky

Comments are closed.

ORAS – Dřezová baterie

ORAS - Dřezová baterie

ORAS - easy Easy
Snadno uchopitelné páky a bezdotyková funkce
ORAS - eco Eco
Úspora vody a energie
ORAS - safe Safe
Ukazatel teploty vody, který varuje před opařením

Ze všech nejchytřejší?

Příběh této kuchyňské baterie začal pečlivým přezkoumáním všech potřeb, které můžete v kuchyni mít. A končí představením této moderní baterie se všemi uživatelsky přátelskými funkcemi, jaké si vůbec umíte představit. Tato snadno instalovatelná kuchyňská baterie nastavuje směr i laťku pro všechny ostatní členy rodiny Oras Optima svojí inteligencí, funkcemi a principy designu.

Bezdotyková funkce vám poskytuje svěží proud vody, stačí, když umístíte ruce pod výtok – hygienické a snadné. Teplotu vody je možné přednastavit otáčením ovladače vyrobeného z materiálu usnadňujícího uchopení . Ukazatel teploty vody vás navíc blikáním upozorní na nastavení příliš teplé vody čímž vás chrání před opařením.. Průtok vody se automaticky zastaví 40 s po spuštění, nebo 4 s po oddálení rukou zpod kohoutku.

Použitím dvou páček s technologií „Easy-grip“ si můžete snadno a rychle přenastavit teplotu vody. Vysoká konstrukce ponechává dostatek prostoru k práci přímo pod ní.

Dřezová baterie je k dispozici i ve verzi s inteligentním ventilem pro myčku. Ventil automaticky zavře připojení k přívodu vody po třech nebo dvanácti hodinách, v závislosti na tom, jak nastavíte časovač jemným stlačením ikony myčky. Červené signální světlo vás informuje o vašem výběru.

Bezdotyková funkce může být vypnuta na dobu 2 minut, nebo dokud ji znovu neaktivujete stisknutím ikony klíčové dírky. Pro přehlednost opět bliká červené signální světlo.