O nás

Firma Sefir, s.r.o. byla založena v únoru roku 2006 poměrně skromným a relativně mladým kolektivem 4 lidí, ale s o to větším nadšením a vysokým potenciálem pro agresivní expanzi. To se nám nakonec podařilo především díky hlavním čtyřem důvodům, pro něž jsme tuto firmu zakládali, byly to:

  1. zkvalitnění služeb zákazníkům v okrese
  2. zvýšení informovanosti zákazníků
  3. zjednodušení nákupu a vlastní realizace každého projektu zákazníka
  4. zajištění zpětné vazby zákazníka a s tím opět související zkvalitnění našich služeb.

Nutno podotknout, že všechny tyto body jsme dokázali v průběhu 4 let splnit a především díky tomuto se vypracovat na společnost, jež v rámci okresu patří se svými 30 zaměstnanci mezi největší poskytující služby v oblasti prodeje a montáže koupelen, bytových jader, kuchyní a nábytků stejně jako elektroinstalací, kotlů aj. (více informací o našich službách naleznete zde).

Špičková úroveň našich služeb a přízeň zákazníků nám mimo našeho uspokojení přináší také každoročně stabilní růst obratu, z něhož jsme se rozhodli velkou část věnovat na zajištění kvalitního záručního a pozáručního servisu. V rámci naplňování prvních tří bodů, pro které byla naše firma založena, také každým rokem přidáváme jednu novou sekci, abychom usnadnili našim zákazníkům nákupy v rámci jednoho projektu. Za zmínku samozřejmě také stojí, že v rámci zvyšování dostupnosti našich služeb, provádíme realizace našich prací po celé ČR, zejména pak v Praze, kde se nachází naše informační kancelář.

Závěrem nezbývá než poděkovat především vám, našim zákazníkům, kteří jste se rozhodli využít a stále využíváte našich služeb, za projevenou důvěru. Slibujeme vám, že tuto důvěru nezklameme a těšíme se na další spolupráci.

Reklamační řád

Pokud Vás zajímá postup a pravidla při reklamaci, přejděte do sekce reklamační řád.

Comments are closed.