Firma Sefir Vám nabízí

Centrum obchodu a služeb

Centrum obchodu a služeb Sefir s.r.o. –  Nabízíme prodej zboží a služeb v oborech: stavby, vodoinstalace, topení, koupelny, kuchyně, nábytek, svítidla, dveře a podlahy. 

rekonstrukce Od roku 2009 jsme se rozrostli o prodejnu nábytku, zde nabízíme veškerý sortiment nábytku.

Naše prodejny vodo-topo-plyn a nábytek se nachází v Ústí nad Orlicí, Nádražní ulice čp. 540.

Koupelnové studio naleznete v Ústí nad Orlicí, Královéhradecká ulice čp. 1379.

Interiérové studio, ve kterém se nachází kuchyňské studio, svítidla, dveře a podlahy, naleznete v Ústí nad Orlicí, Nádražní ulice čp. 956.

Rekonstrukce koupelen

nahledNejste spokojeni se svou starou koupelnou? Nevyhovuje Vám design nebo její účelnost? Toužíte po opravdu realistickém návrhu koupelny? Hledáte dobrého řemeslníka a stále nemůžete najít? Chcete si vybírat ze široké nabídky produktů?

Pokud jste si alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ANO,je ten správný čas zavítat do našeho koupelnového studia, kde si vybere opravdu každý. Čekají na vás špičkově vyškolení lidé, kteří jsou největšími profesionály v oboru. Jenom pro Vás vyhotoví v nejvyšší kvalitě realistický 3D návrh Vaší budoucí koupelny, poradí Vám jaké použít materiály, či zpracují celý projekt na klíč.

Služby

Jsme připraveni zpracovat pro Vás přesný grafický návrh Vaší budoucí koupelny. Realizace na klíč, Vy toužíte po koupelně snů a my se už o vše potřebné postaráme. Můžete nám sdělit Vaše nápady a inspirace nebo pokud se chcete nechat inspirovat námi, rádi Vám poradíme, pomůžeme vybrat a sdělíme pro změnu naše nápady a zkušenosti. Realizace koupelny je prováděna profesionály s mnohaletou praxí.

Comments are closed.